Żagle i konkurs ZOE Food Design

DSC_8187 tabasco-4

Pogoda tej wiosny jest świetna. Szczerze powiem, że czekałam na nią z utęsknieniem i mam nadzieję, że całe lato będzie powyżej 30 stopni bo planów mam co nie miara. Zacznę od tego, że całą rodziną połknęliśmy smykałkę żeglowania. Za sprawą warsztatów kulinarnych Kikkoman i Tabasco mogliśmy spróbować swoich sił na łódce. Dla mojego Męża nie był to pierwszy raz, za to dla mnie i Małej tak.

Razem z pozostałymi uczestnikami mieliśmy do dyspozycji kilka żaglówek oraz motorówkę. Na szczęście nam przypadła tylko żaglówka bo nie wyobrażam sobie utrzymać 3-latki na pokładzie przy prędkości 100 km/h 🙂 Fale, które przy tej prędkości wytwarzała wystarczająco rozbijały się również o naszą żaglówkę.

DSC_7601 copy DSC_7926 DSC_7830 copy DSC_7832

DSC_8202 copy

Biorąc pod uwagę dania, które udało nam się przygotować, atmosferę oraz atrakcje to był jeden z najlepszych dni w tym roku.

jedzenie

Jeżeli macie smykałkę do gotowania, w głowie masę nowych pomysłów i chcecie sprawdzić się w dziedzinie Food design’u to zapraszam Was do konkursu organizowanego przez Renault. Wystarczy, że za pomocą aplikacji konkursowej dodacie zdjęcie własnej potrawy, wpiszecie przepis oraz uzasadnicie w kilku słowach Wasz kulinarny wybór.

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000zł, voucher na warsztaty w CookUp (polecam! super studio kulinarne!) oraz Renault ZEO do użytkowania na miesiąc.

zoe

Dodaj komentarz