Moja wizyta w MuuMuu

Muumuu-side

Za sprawą Tygodnia Restauracji wybrałam się wraz z rodziną do MuuMuu na porządnego steka. Restauracja jest położona wręcz bajecznie przy samym placu teatralnym w Warszawie. Przez szybę można obserwować ruch na chodnikach i ulicach na tle pięknego budynku teatru. Lubię tę część Warszawy bo pomimo, że znajduje się w śródmieściu hałas jest umiarkowany i spokojny.

zdjęcie 4

Menu jest obszerne i skoncentrowane głównie na mięsach. Powiedziałabym, że jest szczególnie męskie chociaż ja również uwielbiam steki. Zamówiliśmy więc Rib Eye i New York z przepysznymi domowymi frytkami oraz chilijskie czerwone wino.

Steki podane były w minimalistyczny, bardzo ładny sposób. Wino idealnie schłodzone. Lokal bardzo cichy, można więc było spokojnie porozmawiać. Bez przekrzywiania się ale również bez konieczności szeptania, tak jak to czasem bywa w niektórych restauracjach.

zdjęcie 1-1zdjęcie 1zdjęcie 2

Przed posiłkiem poczęstowano nas dodatkowo ciepłą ciabattą z masłem ziołowym i oliwą. Przepyszne!

zdjęcie 3-1

Miła i spokojna atmosfera panująca w lokalu oraz przepyszne jedzenie – to wszystko sprawiło, że wrócę tutaj na pewno już niedługo.

Za cały obiad zapłaciliśmy 98zł (oszczędzając ponad 30%) kupując kolację przez groupon w trakcie trwania Tygodnia Restauracji. To już druga edycja tej akcji i szczerze powiem – druga w której biorę udział. Rewelacyjny moment na wypróbowanie wspaniałych restauracji które wcześniej znaliśmy tylko ze słyszenia (tak jak ja MuuMuu).

Akcja potrwa do 24-go lutego i bierze w niej udział 70 najlepszych restauracji z sześciu miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta oraz Śląska.

tydzien_restauracji_fejs

2 Comments

  1. Restauracja usytuowana jest bajecznie…. hmm…. to bloczysko rodem z najczarniejszego Peerelu nie zachęca, wręcz odwrotnie….

Dodaj komentarz