Pragniemy niższych cen – wyniki konkursu

Bardzo miło mi, że w konkursie najwięcej głosów zdobył zestaw przygotowany przeze mnie. Najbardziej spodobał się Wam przelewowy ekspres do kawy. W sklepie RTV EURO AGD możecie go mieć za 89zł 🙂

original_kolaywszgrana

Wybrane przeze mnie: blender (129,99 zł), ekspres przelewowy (89 zł), waga kuchenna (29,99 zł), bambusowa deska do krojenia (15,99 zł), noże kuchenne w bloku (199 zł), wyciskarka do cytrusów (29,99 zł), chlebak (99,99 zł)

Jeśli jesteście zainteresowani promocjami w sklepie, sprawdźcie kody rabatowe RTV Euro AGD

Konkurs dobiegł końca, pora więc na wyniki. Główną nagrodę – voucher o wartości 600zł na zakupy otrzymuje Pani Agnieszka Delkowska, która oddała głos na zestaw Faceta i Kuchni!

Trzy krótkie powody 1. Parowar jak na urządzenie wytwarzające parę, przez niektórych nazywaną dymem – poszedł mi z dymem. Okazało się, że wszystko ma swoje granice a nie tylko moja cierpliwość. Młynek do kawy, dla mnie, maniaka przyprawowego nie byłby młynkiem do kawy tylko młynkiem do przypraw. Noże zbieram i wszytko co ma w nazwie „nóż” wzbudza moją miłość. Patelnia – no która baba nie lubi patelni 😀 patelnie są wielofunkcyjne – można usmażyć, ugotować, upiec, wymierzyć na małżonku sprawiedliwość dziejową. Wszystko można. Jogurtownica – marzenie me senne po ostatnim zetknięciu z wytworami niektórych firm mleczarskich. Strach to jeść trzeba zrobić swoje. Powód nr 2 wszystkie elementy zestawu razem pozwalają na przygotowanie obiadu z 4 dań z kompotem i wiem jak to zrobić. Powód numer 3 – Lubie drania FiKa 🙂

Gratulacje!

Gratuluję również Paniom Annie Jarneckiej oraz Małgorzacie Zabokrzyckiej, których komentarze zostały wyróżnione przez organizatorów!

One Comment

Dodaj komentarz