Nowości na mojej półce z książkami

ksiazki-0830

Przyznaję się bez bicia, że ostatnio rzadko kupuję książki w formie papierowej. Odkąd mam kindle zapomniałam jak wygląda księgarnia (poza taką on-line). Zapach książki też jakoś mi się ulotnił z głowy. Szkoda bo książki bardzo lubię.

W każdym razie bombardowana zewsząd na facebooku nowościami wydawniczymi odwiedziłam Empik. Długo czekałam na zapowiadaną już bardzo dawno drugą książkę Tomka Tomczyka „BLOG. Pisz. Kreuj. Zarabiaj„. Pierwsza – „Bloger” doprowadziła mnie, przynajmniej częściowo, do etapu w jakim się właśnie znajduję. Miała duży wpływ na wygląd bloga i skutecznie motywowała mnie przez ostatni rok do blogowania. Już nie mogę się doczekać co przyniesie część druga.

Moje Wypieki” – tej książki na pewno nie trzeba Wam przedstawiać. Dorota znana wszystkim najlepsza blogerka cukiernicza, wydała drugą już książkę ze swoimi przepisami. Wiele z nich można znaleźć na blogu, niemniej jednak pokusiłam się. Czy warto? Napiszę za kilka dni.

Trzecia pozycja to typowy przykład blogerskiej solidarności. Kupiłam tę książkę bo napisana została przez laureatkę Bloga Roku – Paulinę Wnuk. Trzeba się więc wspierać nawzajem. Kto wie, czy i mi coś nie strzeli i czegoś nie wydam?

ksiazki-0813

Wszystkie książki prędzej czy później doczekają się recenzji na blogu. Dajcie mi tylko chwilę na ogarnięcie tematu.

3 Comments

Dodaj komentarz