Dzień Kobiet w Pijalni Czekolady Wedel

Na Krakowskim Przedmieściu 45 w Pijalni Czekolady Wedel spędziłam wczorajsze przedpołudnie. Dzięki zaproszeniu Magdy z Crust&Dust miałam okazję odpocząć od codziennego domowego zgiełku i w gronie koleżanek blogerek trochę poplotkować w otoczeniu przepysznych słodyczy.

IMG_2443

IMG_2445

Przy okazji mogłam popróbować przepysznej czekolady płynnej od Wedla. Degustowałyśmy czekoladę bez dodatków, czekoladę z malinami oraz z chilli i przyprawami korzennymi. Najbardziej smakowała mi czekolada z malinami, które idealnie ją dosłodziły.

IMG_2447

W ramach przygotowanych atrakcji każda z nas mogła udekorować swój własny torcik. Już wiem, że na stanowisku deserantki w Wedlu nie do końca bym się sprawdziła. Starałam się jak mogłam i od tej pory jeszcze bardziej będę podziwiać  idealnie udekorowane torciki od Wedla 🙂

IMG_2452

Oprócz pisania czekoladą po torcie przygotowałyśmy sobie śniadanie. Mogłabym takowe jeść codziennie. Pycha! Każda z nas do jogurtu naturalnego z dodatkiem białej czekolady mogła dodać własne dodatki. U mnie były to maliny gotowane w winie, granola i kawałki torcika oraz jedna wisienka 🙂

No i pyszna latte!

IMG_2449

Wszystkie zdjęcia pojawiły się już wczoraj na moim instagramie. Zachęcam do śledzenia mojego profilu. Tam zawsze jest najaktualniej!

2 Comments

Dodaj komentarz