Danie, jakiego jeszcze nikt nie widział

W wielu domach gości bardzo często. Po raz pierwszy jednak pokazuję je u mnie na blogu. Przepis jest powalający i założę się zapadanie w pamięć wielu z Was.

DSC_0176Składniki:

  • 100g niczego
  • 1 opakowanie nic
  • 1 łyżka niczego
  • 2 szczypty niczego
  • nic – do dekoracji
  • opcjonalnie można doprawić ulubionym niczym

danoneNic siekamy dokładnie. Na łyżce niczego smażymy dokładnie nic. Z obu stron. Doprawiamy niczym do smaku w ilości jakiej lubimy.

Wykładamy na talerz i dekorujemy ulubionym niczym. Podajemy.

DSC_0174

Zaskoczony?

Tak właśnie wygląda posiłek 160 000 polskich dzieci.

Podziel się Posiłkiem to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest walka z niedożywieniem wśród dzieci, zainicjowany i prowadzony przez firmę Danone.

Pomoc prowadzona na szeroką skalę możliwa jest dzięki zaangażowaniu milionów konsumentów, tysięcy wolontariuszy, mediów i organizacji społecznych.

Dzięki działaniom takim jak sprzedaż produktów oznaczonych logo programu – Talerzykiem, Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem, Koncertom i Programowi Grantowemu w ciągu 10 lat wydano już niemal 13 mln posiłków niedożywionym dzieciom. Na tym jednak misja organizatora nie kończy się – jak pokazują najnowsze badania z problemem niedożywienia wciąż boryka się aż 162 tysiące dzieci ze szkół podstawowych.

Jak pomóc niedożywionym dzieciom? Wystarczy kupić jogurty Danone oznaczone logiem programu – Talerzykiem, w okresie od września do końca października 2013 roku. Dzięki temu każdy z nas może nie tylko zadbać o dietę swoją i swoich bliskich, ale i pomagać – część zysków ze sprzedaży produktów zostanie przekazana na ufundowanie posiłków niedożywionym dzieciom.

Warto pomagać – to takie proste.

baner

Dodaj komentarz