Blogerzy mają dobrze! Moje Śniadanie w Smakach Warszawy

smaki warszawyBlogerzy mają dobrze! Ja jestem blogerem! Firmy lubią mi więc robić dobrze 🙂

smaki warszawysmaki warszawyRazem z kilkoma topowymi blogerami prowadzącymi blogi o różnej tematyce, nie tylko kulinarnej zostałam zaproszona na re-open restauracji Smaki Warszawy. Restauracja mieści się w centrum Warszawy przy Żurawiej. Istnieje już kilka ładnych lat jednak właściciele postanowili dać jej nowe życie. Nowy wystrój jest bardzo elegancki i lekki. Białe kolory przeważają i sprawiają wrażenie ogromnego wnętrza. Stoliki bardzo klasycznie nakryte, z wazonami ze świeżymi kwiatami a w tle relaksacyjna muzyka. Cisza i spokój, miła obsługa to na pewno cechy, które w centrum niedaleko ronda ONZ są bardzo pożądane.

smaki warszawysmaki warszawyAle nowe życie to nie tylko wystrój i kolory ścian. W restauracji trzeba przede wszystkim cieszyć się jedzeniem. Szef kuchni Kamil proponuje pasztety w nowej odsłonie, salcesony, wędzone piersi kacze, ozory podane w zupełnie nieklasyczny sposób oraz przepyszną kaszankę. Jeżeli szukacie nietuzinkowej restauracji z nowymi smakami to to jest miejsce właśnie dla Was.

Smaki Warszawy nowe menusmaki warszawyTo już nasze blogerskie śniadanko. Osobiście przygotował je szef kuchni i przy okazji pokazywał krok po kroku żebyśmy mogli to sobie czasem powtórzyć w domu wspominając miłe chwile w Smakach Warszawy. Do śniadania podano nam fantastyczne koktajle i soki owocowe w całości przygotowane w restauracji ze świeżych i naturalnych składników.

smaki warszawyNiestety nie zaproponowali nam żadnych napojów wyskokowych. Pewnie nie wiedzieli, że blogerzy mogą pić o każdej porze dnia.

smaki warszawysmaki warszawysmaki warszawysmaki warszawysmaki warszawysmaki warszawyDeser zostawiłam Wam na deser. To co widzicie na zdjęciach to istny raj. Dla każdego, kto jest takim łasuchem jak ja to najwspanialszy widok. Na miejscu niestety nie udało mi się niczego spróbować jednak właściciele restauracji postarali się aby pamiętała o restauracji również po powrocie do domu i zapakowali mi na wynos gigantyczny kawałek piernika z marmoladą w polewie czekoladowej. Jeżeli wszystkie ich słodkości tak smakują to już wiem gdzie kupię pączki na tłusty czwartek.

Smaki Warszawy – Restauracja i Cukiernia

Ul. Żurawia 47 w Warszawie

4 Comments

  1. Aż żałuję, że nie mogłam tam być i musiałam podziękować za zaproszenie ze względu na pracę…
    Jednak w zamian byłam w Smakach Warszawy w sobotę wieczorem na kolacji i było równie smacznie.
    Szkoda, ze nie miałyśmy okazji się spotkać 🙁

    Pozdrawiam Cię serdecznie,

    E.

  2. Pingback: ŚNIADANIE do łóżka! - kulinarna piniata - przepisy kulinarne ze zdjęciami oraz kulinarny lifestylekulinarna piniata – przepisy kulinarne ze zdjęciami oraz kulinarny lifestyle

Dodaj komentarz